Menu

header-other.jpg

O Kancelarii

Kancelaria powstała w oparciu o kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe z wielu dziedzin prawa, w tym zwłaszcza z zakresu prawa pracy, prawa cywilnego oraz prawa transportowego. Praktyka stosowania prawa przez Kancelarię czerpie przede wszystkim ze źródeł szeregu prowadzonych oraz przeanalizowanych postępowań sądowych, a także bogatego orzecznictwa sądów powszechnych jak i Sądu Najwyższego, co stanowi najlepszą bazę wszelkiej wiedzy prawniczej oraz fundament rozwiązań przeróżnych stanów faktycznych, tych najprostszych, jak i absolutnie skomplikowanych.

W razie potrzeby i dla realizacji dużych projektów Kancelaria podejmuje stosowną współpracę z radcami prawnymi, adwokatami – specjalistami w wąskich dziedzinach prawa, niezbędnymi do rzetelnego i profesjonalnego wykonania pracy prawniczej. W charakterze stałym Kancelaria współpracuje z kancelarią radców prawnych i adwokatów prowadzącą działalność w Płocku, a także kancelarią windykacyjną z siedzibą w Warszawie.

Kancelaria otwarta jest na wszelkie formy współpracy, która może objawić się w postaci doraźnego współdziałania, jak i w formie stałej obsługi prawnej, gwarantującej kontakt z prawnikiem przez siedem dni w tygodniu.

Kancelaria zapewnia zindywidualizowanie oferty do potrzeb każdego Klienta.